REKLAMLARA TIKLAYARAK PARA KAZANIN!

 

http://www.webseoanalytics.com/blog/wp-content/uploads/2010/07/pay-per-click.jpg

İnternette hiç sermaye koymadan para kazanma imkanları var,yeter ki azim ve araştırma  duygunuz olsun.Biz bu imkanları sizlerin evinize kadar getirip kazanmanızı sağlıyoruz.     Aranızdan sen neden bu işlerle uğraşıyorsun sana ne başkalarının para kazanmasından diyenler olabilir.Ben de siz bu sistemleri kullandıkça para kazanıyorum ve ne kadar çok kişi  bu sistemleri kullanırsa ben de o kadar çok kazanırım.

Yani bunu bir zincirin halkaları gibi düşünün siz de kazanın biz de kazanalım.Aşağıda örneğini göreceğiniz ödemeleri alan arkadaşlarım da hiç  nakit sermaye  koymadan yalnızca planlı ve bilinçli bir şekilde PTC sitelerine üye olarak hatırı sayılır gelir elde etmişlerdir.Sizlere bu taktikleri vereceğiz ve  bunları adım adım uyguladığınız takdirde ayda 3000 dolardan  fazla para kazanacaksınız.....

Yapacağınız yalnızca aşağıdaki sitelere üye olarak,buralarda yayınlanacak olan reklamlara tıklamanız ve ortalama 30 sn kadar bu reklamda kalmanızdır..Bunun sonucun da belli bir miktar para alacaksın.

Aşağıda bannerleri bulunan ptc siteleri kesinlikle çoğu kişi tarafından onaylanmış ve ödeme alınmış güvenilir ptc siteleridir.  Siteler hakkında ayrıntılı türkçe bilgi almak için bannerlara tıklamanız yeterlidir. Kısaca genel olarak şunu özetleyelim.

 Bu sistemlerin her birinin de mantığı aynıdır.

Bütün sitelere üyelik hemen hemen aynı olup bütün sitelerde de ortalama 20-30 saniye reklam izlenir. Yine ortalama reklam izleme başına 0.01 gibi ödenir. Ve referanslardan da aynı şekilde 0.01 dolar kazanırız. yani 100 referansımızın olduğunu farz edersek günde ortalama 15 dolar kazanırız. Bu oldukça bizim için güzel para demektir. Sitelerin ortak özelliklerinden biriside referalsız üye olanları satıyorlar. Bu bizimde işimize geliyor çünkü biz nette yada farklı yerlerde referans ararken bayağı zaman kaybediyoruz. Ama sitelerin sattıkları üyeleri satın alarak zahmetsiz kazanmaya başlıyoruz.


ÇALIŞMA PLANI

Arkadaşlar hiç sermayesiz büyük para kazanmak istiyorsanız işte size çok etkili olan planımız.

Bu plan 3 aylık bir programdır. Eğer uygularsanız 3 ay sonra her ay kazanacağınız para en az 3000 dolar olacaktır.  Bu çok mantıklı ve etkili bir plandır.

Öncelikle aşağıdaki bannerli olan sitelere üye olun. Resimli anlatımla zorlanmayacaksınız.

1. AY UYGULANACAK OLAN PLAN

1 ay boyunca her gün sadece reklamlara tıklayın. Kazanacağınız para ilk günlerde az gibi görünebilir. Ancak sabırlı olun ve planı uygulayın.  1 ay sadece sitelerdeki reklamlara tıkladık. Ve ay sonunda bütün sitelerden biriken parayla, her sitenin kendi kazancıyla o siteden üye satın alıyoruz. Düzenli bir şekilde hergün reklamlara tıklarsanız ortalama her sitede 10 ar üye satın alabileceksiniz.

2. AY UYGULANACAK OLAN PLAN

Her sitede 10 ar üyemiz var. Şimdi biraz daha güçlendik ve 10 alt üyeniz ile birlikte 2. ayda reklam izlemeye devam ediyorsunuz. Her bir üyenin size kazancı sizin kazancınız kadardır. Onun için alt üyeler çok önemlidir. Gerekirse eşinizden dostunuzdan da para kazanmak isteyenleri ücretsiz alt üyeniz yapabilirsiniz. 2. ay dolduğunda sizin ve üyelerinizin kazancıyla her sitede o sitenin kazancıyla 100 er üye satın alabilecek konuma geleceksiniz. 100 er üyeleride aldık. Ve yatırım işimiz bitti. (isteyenler daha fazla kazanmak için 3. ayın kazancınıda yatırıp 1000 er üye satın alabilirler. böylece aylık kazanç 8000 dolar civarında olacaktır.)

3. AY UYGULANACAK OLAN PLAN

Tebrikler artık her  sitede ortalama  100 tane üyemiz oldu. Hayırlı uğurlu olsun artık 3. ayın sonunda hesabınıza 3000 dolar civarı para yatmasını bekleyebilirsiniz. Güle güle harcayın…

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !