IPHONE'A YAZILIM YAZARAK PARA KAZAN!

 

Iphone-a-yazilim-yazarak-kisa-surede-zengin-olun image

Apple cep telefonu IPhone kullanıcılarına binlerce oyun ve program sunması sayesinde çok kısa bir sürede tüm Dünya'da oldukça popüler oldu. Bu kadar popüler olmasının sebebi ise Apple'ın tüm kullanıcıların kendi programını yazma imkanı sunuyor olmasıdır. Sistemin herkese açık olması sebebiyle, Apple için yazılım yazmak oldukça karlı bir iş imkanı yaratmıştır.

IPhone'a yazılım yazmak gerçekten de çok kolaydır. Eğer bir Apple bilgisayarınız  ve 100 dolarlık bir Software Development Kit'iniz varsa, hemen işe başlayabilirsiniz. Software Development Kit'ini Apple'ın websitesinden alabilirisiniz. Bu yazılım geliştirme paketini satın aldığınızda gerekli tüm yazılı kaynak, eğitim videosu, örnek kodlar da birlikte geliyor. Hatta Apple'ın kendi yazılım mühendisleri sizlere internet üzerinden online yardım ediyorlar. Programınızı bitirdikten sonra, onu App Store'a gönderiyorsunuz. Programınız Apple tarafından onaylandıktan sonra App Store'da satışa sunuluyor. Satış bedelini siz belirliyorsunuz. Apple satıştan %30 komisyon alıyor, kalanını ise saf kar olarak banka hesabınıza her ay yatırıyor.

Özellikle Amerika'da IPhone'a yazılım yazmak için çok ciddi sayıda insan işlerinden ayrılmaktadır

Iphone-a-yazilim-yazarak-kisa-surede-zengin-olun image  

Kolay para kazandıran yazılım programlarından en ilginci "iamrich" tir. Ben Zenginim anlamına gelmekte olan bu program telefonunuzda sadece kırmızı bir elmas gösteriyor, ve insanlara ne kadar zengin olduğunuzu gösteriyor. İnanmayacaksınız! Ancak, satış fiyatı 1000 dolar!!! ilk günden yazan adama 28.000$ kazandırmış. Apple, satışın 3. gününde yazılım etik olmadığını ileri sürerek yazılımı sitesinden kaldırmış.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !